مرکز سینمایی رسانه ای اسطوره سازان

موسسه فرهنگی سینمایی اسطوره سازان براساس دغدغه ی قهرمان، الگو و اسطوره سازی و پاسخ به کمبود منابع تصویری از قهرمانان، الگوها و اسطوره های دینی و بومی مورد نیاز نسل جوان و جامعه امروزی، با رویکرد تولید آثار تلویزیونی و سینمایی در ساختارهای داستانی، مستند، آموزشی، انیمیشن و سریال های تلویزیونی فعال شده است
همچنین در حوزه توزیع و پخش آثار سینمایی و سینما مارکتینگ فعال است

آخرین نظرات
پیوندها

فهرست نهایی فیلم‌های «جشنواره فیلم فجر۳۹»

جمعه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۹، ۰۷:۲۵ ق.ظ

فیلم‌های نامزدشده در بخش سودای سیمرغ، فیلم‌های نامزدشده در بخش کوتاه داستانی و فیلم‌های نامزدشده در بخش مستند بلند معرفی شدند.
به گزارش رسیده، این فهرست‌ها به شرح زیر است:
 

فیلم‌های نامزدشده در بخش سودای سیمرغ

۱- ابلق، کارگردان: نرگس آبیار، تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی

۲- بی همه چیز، کارگردان: محسن قرایی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی

۳- تک تیرانداز، کارگردان: علی غفاری، تهیه‌کننده: ابراهیم اصغری

۴- تی تی، کارگردان: آیدا پناهنده، تهیه‌کننده: آیدا پناهنده

۵- خط فرضی، کارگردان: فرنوش صمدی، تهیه‌کننده: علی مصفا

۶- رُمانتیسم عماد و طوبا، کارگردان: کاوه صباغ‌زاده، تهیه‌کننده: مهدی صباغ‌زاده

۷- روزی روزگاری، آبادان، کارگردان: حمیدرضا آذرنگ، تهیه‌کنندگان: علی اوجی، عبداله اسکندری

۸- روشن، کارگردان: سیدروح‌اله حجازی، تهیه‌کننده: سیدروح‌اله حجازی

۹- زالاوا، کارگردان: ارسلان امیری، تهیه‌کنندگان: سمیرا برادری و روح‌اله برادری

۱۰- ستاره بازی، کارگردان: هاتف علیمردانی، تهیه‌کننده: علی سرتیپی

۱۱- شیشلیک، کارگردان: محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده: محمدرضا منصوری

۱۲- گیج‌گاه، کارگردان: عادل تبریزی، تهیه‌کننده: میرولی‌اله مدنی

۱۳- مامان، کارگردان: آرش انیسی، تهیه‌کننده: مجید برزگر

۱۴- مصلحت، کارگردان: حسین دارابی، تهیه‌کننده: محمدرضا شفاه

۱۵- منصور، کارگردان: سیاوش سرمدی، تهیه‌کننده: جلیل شعبانی

۱۶- یدو، کارگردان: مهدی جعفری، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح
 

فیلم‌های نامزدشده در بخش کوتاه داستانی

۱- جلد – کارگردان: احسان معجونی- تهیه‌کننده: سپیده نوروزی

۲- شاهد – کارگردان: علی عسگری- تهیه‌کنندگان: فرانسوا موریسه، لورا ژومل، خورشید عالمی

۳- گوشت تلخ – کارگردان: فرید حاجی، تهیه‌کنندگان: فرید حاجی، انجمن سینمای جوانان ایران

۴- ماسک – کارگردان: نوا رضوانی، تهیه‌کننده: نوا رضوانی

۵- ناهید – کارگردان: صمد علیزاده، تهیه‌کننده: رضا نصرتی حبیبی

۶- وضعیت اورژانسی – کارگردان: مریم اسمی‌خانی، تهیه‌کننده: وحید حسن‌زاده
 

فیلم‌های نامزدشده در بخش مستند بلند

۱- ایساتیس، کارگردان: علیرضا دهقان، تهیه‌کننده: علیرضا دهقان، راحیل صحرایی، تهیه شده در موسسه فرهنگی هنری مزرعه فیلم

۲- خانه، کارگردان: افسانه سالاری، تهیه‌کنندگان: جویل مرنان، افسانه سالاری، تهیه شده در کالکتیو داکمانیاکس، سینما ایزاینکامپلیت

۳- رویاهای خالکوبی شده، کارگردان: مهدی گنجی، تهیه‌کننده: بهزاد توکلی

۴- کودتای ۵۳، کارگردان: تقی امیرانی، تهیه‌کنندگان: تقی امیرانی، تهیه شده در امیرانی مدیا

۵- هجده هزار پا، کارگردان: مهدی شامحمدی، تهیه‌کننده: مهدی شامحمدی، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، گروه مستند بنیاد روایت فتح

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی