مرکز سینمایی رسانه ای اسطوره سازان

موسسه فرهنگی سینمایی اسطوره سازان براساس دغدغه ی قهرمان، الگو و اسطوره سازی و پاسخ به کمبود منابع تصویری از قهرمانان، الگوها و اسطوره های دینی و بومی مورد نیاز نسل جوان و جامعه امروزی، با رویکرد تولید آثار تلویزیونی و سینمایی در ساختارهای داستانی، مستند، آموزشی، انیمیشن و سریال های تلویزیونی فعال شده است
همچنین در حوزه توزیع و پخش آثار سینمایی و سینما مارکتینگ فعال است

آخرین نظرات
پیوندها

بازار سیری‌ناپذیر صنعت فحشا در سرزمین‌ اشغالی

يكشنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۹، ۰۶:۰۲ ب.ظ

تصویب قانون یهودیت دولت اسرائیل بار دیگر به تبعیض نژادی و آپارتاید رسمیت داده و نقاب دروغین دموکراسی و حقوق بشر را از چهره متزلزل رژیم صهیونیستی برداشته است. رژیم اسرائیل با تصویب این قانون عملاً اعلام کرد که به هیچ یک از مبانی اساسی پذیرفته‌شده در عرف و منشورهای بین‌المللی پایبند نیست و قانون شهروندی و مساوات میان شهروندان و پذیرش حق تمامیت ارضی دیگران جز بهانه‌ای برای اعمال سیاست‌های تجاوزطلبانه این رژیم، ارزشی برای آنها ندارد، از همین رو بسیاری از تحلیلگران و نظریه‌پردازان مسایل سیاسی و اجتماعی، تصویب این قانون را اقدامی نشان‌دهنده استیصال تل‌آویو و رقابت با زمان بر سر نزدیک شدن موعد فروپاشی رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی می‌دانند.

از سوی دیگر نگاهی به درون رژیم صهیونیستی نیز نشان دهنده تناقض‌های ساختاری میان این جامعه 72ملت بوده و رشد بالای پدیده‌های ناهنجار اجتماعی و اخلاقی نظیر فسادهای جنسی و اداری و اخلاقی آنها را بیش از پیش به‌سمت اضمحلال پیش می‌برد. آنچه در این مقاله بررسی می‌شود، اختلال‌های رفتاری و انحطاط اخلاقی صهیونیست‌ها در عرصه‌های مختلف است.

فساد جنسی در سرزمین‌ اشغالی

همان‌طور که در بخش اول این مقاله مطرح شد، جامعه صهیونیستی یکی از بی‌بندوبارترین جوامع دنیا به‌شمار می‌رود، این موضوع علاوه بر همجنس‌بازی در دیگر روابط نامشروع نظیر فساد اخلاقی و جنسی نیز قابل مشاهده است.

بر اساس پژوهشی که دکتر آبیجل مور از دانشکده «تل حی» انجام داد، بالغ بر 79 درصد از زنان مجرد سرزمین‌ اشغالی در محل کار خود مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند. این رقم میان زنان متأهل حدود 15 درصد است، این در حالی است که تنها 3 درصد از زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند، شکایت‌های خود را به‌صورت رسمی مطرح می‌کنند.

این گزارش با اشاره به اوضاع وخیم شرایط اجتماعی در سرزمین‌های اشغالی می‌نویسد که 38 درصد از زنان صهیونیستی توسط صاحبکاران خود مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند، این در حالی است که 30 درصد از زنان متأهل نیز مخالفتی با این اقدامات از خود نشان نمی‌دهند.

بر اساس یک نظرسنجی که در سرزمین‌های اشغالی صورت گرفت، سن تماس جنسی جوانان صهیونیست بسیار پایین آمده و اکثر آنها بین 15 تا 17 سالگی اتفاق می‌افتد.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که یک‌چهارم جوانان در سرزمین‌های اشغالی روابط جنسی نامشروع را آزمایش می‌کنند، 13 درصد از این جوانان با شدت بالا به این روابط ادامه می‌دهند. 37 درصد از آنها نیز در سطوح متوسط به‌دنبال این روابط برمی‌آیند و 8 درصد نیز تنها برای یک بار به این روابط آلوده می‌شوند.

امنون روبنشتاین، وزیر سابق گردشگری، جامعه اسرائیل را یکی از بی‌بندوبارترین جوامع جهان دانست. وی از خیابان "دزنگوف" (یکی از بزرگ‌ترین خیابانهای تل‌آویو) به‌عنوان "خیابان آشغال" نام برد؛ زیرا در آن فیلم‌های مستهجن و مواد مخدر عرضه می‌شود.

بی‌بی‌سی در گزارشی با اشاره به فساد جنسی در سرزمین‌های اشغالی می‌نویسد: روسپی‌گری در سرزمین‌های اشغالی امری «قانونی» است. گرچه گفته می‌شود خانه‌های فساد در این رژیم غیرقانونی هستند، اما حدود 280 خانه فساد در تل‌آویو مشغول به فعالیت هستند که همین امر اسراییل را به یکی از 10 مکان دارنده بیشترین تعداد خانه فساد تبدیل کرده است. روزنامه انگلیسی (the Sun) نیز در سال 2010 تل‌آویو را با 250 خانه فساد، مرکز فساد دنیا نامید.

در سال 1997 کمیته منع تبعیض علیه زنان سازمان ملل طی گزارشی فاش کرده بود که بازار رو به رشدی برای محصولات پورنوگرافی کودکان در اسرائیل به‌وجود آمده است. این محصولات آزادانه وارد اسرائیل شده و به‌خورد تقاضای روزافزون جامعه اسرائیلی داده می‌شود.

به گزارش مطبوعات در سال 2008 حدود 10 هزار دختر اسرائیلی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند که بخش اعظم آنها توسط یکی از افراد فامیل مورد تجاوز قرار گرفته است. در حدود یک‌پنجم موارد تجاوز توسط بیش از یک نفر بوده است.

روزنامه هاآرتص در سال 2009 گزارش می‌دهد که بیش از 30 درصد از نوجوانان دختر اسرائیلی تجربیات غیراخلاقی داشته و مرتکب فساد شده‌اند و بیش از یک‌سوم دختران دانش‌آموز سال آخر دبیرستان و نیمی از پسران روابط جنسی نامشروع داشته‌اند.

به‌اذعان اتحادیه مراکز جرایم تجاوز در اسرائیل در سال 2010، از هر سه زن اسرائیلی، یک نفر مورد تجاوز یا آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است. در نیمه اول سال 2010 آمار شکایت در مورد تجاوز جنسی 13 درصد افزایش یافته است، این در حالی است که 61 درصد از مردان اسرائیلی رابطه جنسی با زور و تهدید را تجاوز تلقی نمی‌کنند.

قاچاق زنان و برده‌داری مدرن جنسی در سرزمین‌های اشغالی

قاچاق انسان موضوع جدید جامعه بشری نیست و از گذشته‌های دور وجود داشته است، ولی قاچاق انسان در گذشته با نام برده و کارگر انجام می‌شده و امروز به‌عنوان ابزاری برای ارضای نامشروع شهوات جنسی انجام می‌شود. دامنه این گونه قاچاق در بسیاری از کشورهای جهان که ثبات فرهنگی ــ اجتماعی و اعتقادات راستین مذهبی ندارند، گسترش یافته است که از جمله آنان رژیم صهیونیستی است. این رژیم به‌لحاظ رشد روند قاچاق زنان فاحشه، وضعی نابسامان را پیشِ‌رو داشته و در شرایط بحرانی قرار دارد.

زن‌ها در سرزمین‌های اشغالی به ابزاری پرسود برای تجارت و صنعت گردشگری رژیم صهیونیستی تبدیل شده‌اند. براساس گزارش‌های منتشرشده از سوی سازمان ملل، سرزمین‌های اشغالی، یکی از اصلی‌ترین و بزرگترین مراکز قاچاق انسان و بردگی جنسی زنان است. صهیونیست‌ها در قاچاق زنان جویای کار به اسرائیل رکورددار هستند و سالانه تا 5 هزار زن در دام آگهی‌های استخدام و کار صهیونیست‌ها افتاده و قربانی تجارت فحشاء می‌شوند. فاحشگی در سرزمین‌های اشغالی مورد حمایت قانون است.

روزنامه جروزالیم پست در گزارشی نوشته است که این مسئله به یک معضل جدی برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده و در ظاهر، نگرانی دولت و برخی سازمانها و نهادهای دولتی و غیردولتی را در پی داشته است.

طبق گزارش «بی‌بی‌سی» سازمان ملل در ششم نوامبر 2006، اسرائیل را به‌عنوان یکی از مقصدهای اصلی قاچاق زن در دنیا معرفی کرده و خطرات ناشی از این سوداگری پلید را به مقامات رژیم صهیونیستی گوشزد نموده است. بر اساس گزارش مذکور در دهه 90 و پس از سال 2000 بیش از سه هزار زن، در هر سال، با وعده‌های پوچ و دروغینی نظیر اشتغال، درآمد بالا و امکانات رفاهی و... به‌سمت سرزمینهای اشغالی کشانده شده و پس از ورود به اسرائیل، که آن هم به‌صورت غیرمجاز است، به فاحشه‌خانه‌ها و مراکز فساد، سپرده می‌شوند.

برخی از زنان فریب‌خورده توسط باندهای قاچاق انسان، نحوه ورود خود را به سرزمینهای اشغالی را بسیار ساده دانسته و عنوان می‌کنند: «ما بدون داشتن ویزا از طریق مرزهای جنوبی، وارد اسرائیل شدیم، در حالی که کسانی که ما را به‌سمت اسرائیل هدایت کردند، خود در مصر از ما جدا شدند و راه را به ما نشان دادند». آنها در مورد واکنش مأموران نظامی مستقر در پایگاههای مرزی می‌گویند: «آنها (مأموران نظامی) نیز پس از بازجویی و شناسایی ما، با عنوان اعضای جدید یا فریب‌خوردگان جدید ما را مخاطب قرار داده و پس از تجاوز جنسی به ما، رهایمان کرده و فرد دیگری که عضو همان باند قاچاق انسان در اسرائیل بود، در فاصله‌ای دورتر از پستهای بازرسی مرزی منتظر ما بوده و ما را همراه خود برد و به روسپی‌خانه‌ای در تل‌آویو تحویل داد».

به گزارش سازمان مبارزه با قاچاق انسان، تعداد صهیونیست‌هایی که به خانه‌های فساد می‌روند ماهانه به یک میلیون نفر می‌رسد. میزان تقاضای فساد آن‌قدر در سرزمین‌های اشغالی به‌ویژه تل‌آویو افزایش یافته است که قاچاقچیان رو به دخترها و زنان صهیونیست آورده‌اند تا بتوانند خانه‌های فساد را پر کنند.

ده‌ها هزار زن هم‌اکنون در سرزمین‌های اشغالی قربانی بردگی جنسی صهیونیست‌ها هستند. پاسپورت این زنان به‌محض ورود گرفته شده و دیگر اجازه بازگشت به کشورشان را ندارند.

عمده این زنان و دختران از کشورهای مختلف به‌خصوص از اروپای شرقی وارد بازار جهانی تجارت فحشا می‌شوند. بخش زیادی از افراد علی‌رغم میل خود و از طریق دزدیده شدن، تهدید و شکنجه وارد این بازار می‌شوند. میان بازارهای خرید زنان اروپای شرقی، بازار اسرائیل از سیری‌ناپذیرترین بازارهاست.

برده‌های جنسی در تل‌آویو در شرایط بسیار اسفناکی همچون زندانیان نگه داشته شده و روزانه به‌دفعات متعدد برای حضور کنار مردان اسرائیلی از اتاق خود اجازه خروج می‌یابند. فقط در تل‌آویو بیش از 20 هزار برده جنسی زن وجود دارند که به فحشا واداشته می‌شوند. سالانه تا 15 هزار زن و دختر به اسرائیل قاچاق می‌شوند. برده‌داری جنسی در سرزمین‌های اشغالی با اطلاع و حمایت پلیس اسرائیل انجام می‌گیرد، زیرا مکان‌های مشخصی برای عرضه و فروش این زنان در سرتاسر اسرائیل وجود دارد که برای پلیس کاملاً شناخته‌شده است.

روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی اعلام کرده است که زنان و دختران اسرائیلی با دادن آگهی در روزنامه‌ها، مجلات، تلویزیون‌های خصوصی و شبکه‌های اجتماعی اینترنتی اقدام به خودفروشی می‌کنند! این روزنامه خودفروشی زنان و دختران اسرائیلی در سرزمین‌های اشغالی و بعضی کشورهای اروپایی و آسیایی را نتیجه بحران اقتصادی و بیکاری در داخل اسرائیل می‌داند.

تجاوز و بی‌اخلاقی در ارتش صهیونیستی

انحرافات اخلاقی و خشونت‌های جنسی در ارتش رژیم صهیونیستی از وخامت بیشتری برخوردار است، در همین رابطه اخیراً روزنامه صهیونیستی هاآرتص با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که بیش از 80 درصد از کارکنان و نظامیان زن ارتش  اسرائیل در معرض تعرض و تجاوز جنسی قرار می‌گیرند. بر اساس بیانیه مذکور این موضوع تنها منحصر به ارتش نیست و در پلیس نیز افزایش ملموس انحرافات اخلاقی مشاهده می‌شود.

 بر اساس این گزارش تجاوز به عنف در مؤسسات نظامی حدود 40 درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و هزاران نفر از کارمندان زن اسرائیلی بعد از پایان خدمت نظامی خود به‌علت تجاوزهای جنسی که به آنها وارد شده، به‌سمت تن‌فروشی می‌روند.

«زنا، همجنس‌بازی و تجاوز جنسی» به‌کرّات میان افسران ارتش رژیم صهیونیستی اتفاق می‌افتد. این پدیده به‌قدری شایع شده که تنها در یک مورد آن، یک افسر ارتش اسرائیل به‌نام ایال ناحوم در مدت 5 سال 4 هزار دختر اسرائیلی را مورد تجاوز جنسی قرار داده است. برخی از این دختران 14 تا 16 سال سن داشته‌اند که بر اساس استانداردهای بین المللی کودک محسوب می‌شوند.

یک مورد دیگر از این دست «عاطف زاهر» افسر بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی بود که اقدامات او در سال 2011 در رسانه‌ها مطرح شد. این افسر ارتش اسرائیل نیز به ده‌‌ها دختر جوانی که دوره خدمت نظامی اجباری سه‌ساله خود را در واحد او گذرانده بوده‌اند تجاوز کرده است.

او در فاصله سا‌ ‌های 2007 تا 2011 از سربازان دختر زیردست خود سوء استفاده جنسی کرده است و به‌عوض به آنان قول نمرات عالی ترخیص داده است تا با توجه به این نمرات بتوانند موقعیت‌های شغلی بهتری بیابند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی عنوان کرد که حدود 10 هزار افسر زن رژیم اسرائیل در زمان خدمت در ارتش در زمینه مفاسد اخلاقی کار کرده‌اند. همچنین آمار دیگری مربوط به یکی از مراکز آمار اسرائیلی نشان می‌دهد که 81 درصد از افسران زن ارتش اسرائیل در معرض تجاوزها و خشونت‌های جنسی در واحدهای نظامی قرار گرفته‌اند. این آمار را اخیراً شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی منتشر کرد.

عوامل مؤثر بر فساد جنسی جامعه صهیونیستی

گرچه قوانین تلمودی و نگاه نژادپرستانه تحقیرآمیز یهودیت انحرافی سهم گسترده‌ای در بروز انحرافات اخلاقی و غلیان شهوت در سرزمین‌های اشغالی دارد، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که سرزمین‌های اشغالی را به بهشتی برای صنعت فحشا تبدیل کرده است.

الف: مهاجرمحوری

یکی از مهمترین عوامل مؤثر بر روند شکل‌گیری و رواج فساد جنسی در جامعه اسرائیل را می‌توان در مهاجرمحور بودن این جامعه، جست‌وجو کرد. جامعه اسرائیل از نظر اخلاقی جامعه‌ای منحرف محسوب می‌شود و دلیل این مسئله نیز در مهاجرمحور بودن آن است. ورود افراد از جوامع مختلف به اسرائیل، نوعی نسبی‌گرایی اخلاقی و نبود معیارهای اخلاقی مورد اتفاق را در جامعه صهیونیستی ایجاد کرده است.

ب: فساد اخلاقی مقامات اسرائیل

بعد دیگر فساد اخلاقی در اسرائیل، روابط نامشروع کارکنان، مقامات دولتی و رهبران سیاسی اسرائیل است.

در زمینه فساد اخلاقی و روابط نامشروع کارمندان و مقامات دولتی رژیم صهیونیستی می‌توان به دهها نمونه در این زمینه، اشاره کرد. پرونده رسوایی‌های اخلاقی رژیم صهیونیستی شامل شخصیت‌های مطرحی است که به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:‌

ــ موشه کتساف رئیس اسبق رژیم صهیونیستی جنجالی‌ترین پرونده در زمینه فساد اخلاقی مقامات بلندپایه رژیم صهونیستی را به خود اختصاص داده است. وی در نتیجه این رسوایی اخلاقی و تجاوز جنسی به چندین تن از زنان کارمند خود از سمت خود کناره‌گیری کرد.

ــ اسحاق مردخای وزیر دفاع کابینه نتانیاهو و وزیر حمل‌ونقل در کابینه باراک و تنها فرماندهی که سه منطقه داخلی اسرائیل را فرماندهی کرده بود، در سال 2001 به‌جرم فساد اخلاقی و آزار و اذیت جنسی یکی از کارمندان زن دفتر خود، در دادگاه بخش بیت المقدس محکوم شد.

ــ صالح طریف اولین وزیر عرب در کابینه رژیم صهیونیستی و نماینده دروزی حزب کارگر نیز همزمان با محکومیت به رشوه‌خواری، به‌جرم داشتن رابطه نامشروع با یک زن محاکمه شد.

ــ حاییم رامون وزیر پیشین دادگستری در کابینه اولمرت و از چهره‌های بارز حزب کادیما نیز از جمله مقامات رژیم صهیونیستی است که به‌اتهام آزار جنسی یکی از کارمندان زن در دفتر خود، از سمت خود مجبور به استعفا شد.

ــ روزنامه "یدیعوت آحارونوت" نیز در گزارشی که در ژوئیه 2017 منتشر کرد، از بازداشت 30روزه "العاد کوهین" فرمانده گردان "کاراکال" خبر داد. ماجرا از آنجا آغاز شد که وی به سوء استفاده از پست خود در برقراری روابط جنسی مشکوک بود و علاوه بر او بسیاری از افسران نیز به‌دلیل چنین روابطی بازداشت شدند.

ــروزنامه یدیعوت آحارونوت در گزارشی نوشت که در سال 2016 میلادی 30 کیفرخواست علیه افسران اسرائیلی در ارتباط با تجاوزات جنسی تهیه شد که در آن 227 سرباز و افسر به‌اتهام برقراری این نوع روابط در طول 9 سال اخیر با کسانی که با آنان کار می‌کردند، محکوم شدند.

ج: دسیسه‌های صهیونیستی برای منحرف کردن جوامع جهان

صهیونیستها اکثر مکانهای خوشگذرانی، کاباره‌ها، قمارخانه‌ها و مراکز فحشا را در جهان اداره می‌کنند. این کار برای رسیدن به اهداف متعددی صورت می‌گیرد که به برخی از آنها اشاره می‌شود:

1 ــ فاسد کردن بیشترین تعداد ممکن از غیریهودیان و دور کردن آنها از فعالیتهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی.

2 ــ شکار مشتریان مراکز جنسی از ملیت‌های مختلف در راستای اهداف اطلاعاتی و جاسوسی.

3 ــ ارتقاء اشخاص سست و بی‌بنیان در هرم قدرت کشور‌ها و تصدی مسئولیتهای بالا از جمله وزارتخانه‌ها از سوی آنها.

4 ــ تبدیل غیریهودیان به گله‌های حیوانی بنده شهوات که سیطره و تسلط بر آنها سهل و آسان باشد.

5 ــ استفاده از درآمدهای نجومی ابتذال جنسی در راستای اهداف پروژه صهیونیسم.

پروتکل‌های صهیونیسم هستی همه اقوام غیریهود را بازیچه خود قرار داده و یهودیان را ترغیب و تشویق کرده تا غیریهودیان را به تباهی و نابودی بکشانند. در پروتکل دهم جنبش صهیونیسم آمده است: ما حیات خانواده‌ها را بین ملت‌ها از بین می‌بریم و اهمیت تربیتی و اخلاقی آن را نابود می‌سازیم.

دسیسه‌های غیراخلاقی صهیونیسم اما بیش از همه دامن جامعه اسرائیل را گرفته است. این را می‌توان از آمار و اطلاعات محافل بین‌المللی در خصوص اوضاع نابسامان اخلاقی در سرزمین‌های اشغالی متوجه شد.

د: درآمد مالی برای رژیم صهیونیستی

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در گزارش با عنوان "تجارت پررونق جنسی" اسراییل اذعان می‌کند قاچاق انسان در اسراییل بیش از ده‌ها میلیون دلار سود برای این رژیم به‌همراه دارد. بنابر این گزارش، سالانه هزاران زن به سرزمین‌های اشغالی قاچاق شده و در صنعت روسپی‌گری رژیم صهیونیستی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

زنان مهاجر منتقل‌شده به اسرائیل بین 8 تا 10 هزار دلار به‌فروش می‌رسند. تجارت فحشا در سرزمین‌های اشغالی حتی از قاچاق مواد مخدر و قاچاق سلاح نیز پرسودتر بوده است.

نتیجه‌گیری پایانی

اخیراً قانونی در اسرائیل به‌تصویب رسیده که به روسپی‌گری رسمیت می‌بخشد، پدیده‌ای که روز به روز بیشتر گسترش می‌یابد. آمارهای جدید رژیم صهیونیستی در خصوص انحرافات جنسی مکتوم نگاه داشته می‌شود، اما بر اساس آمار سال 1986 میلادی، 45 درصد دختران اسرائیلی 21 سال به بالا در حالی ازدواج می‌کنند که احتمال می‌دهند بچه دارند.

درصد سقط جنین در سرزمین‌های اشغالی در مقایسه با سایر کشورهای جهان بسیار بالاست. بیمارستانهای دولتی اسرائیل سالانه هفتاد هزار مورد سقط جنین را ثبت می‌کنند، اما آمار واقعی سقط جنین بسیار بیشتر از این حرف‌ها است.

اینها تنها بخش‌هایی از افکار بیمار در سرزمین‌های اشغالی است که در نتیجه فروپاشی اخلاقی جامعه صهیونیستی و گسترش روزافزون تجاوز جنسی و بیماری‌های روانی و نوع نگاه خاص صهیونیست‌ها به زنان و دختران در سرزمین‌های اشغالی موج می‌زند.

تمامی این معضلات اجتماعی در جامعه ناهمگون رژیم صهیونیستی به‌علاوه دشمنی کشورهای اسلامی پیرامونی سرزمین‌های اشغالی با نژادپرستی و تجاوزهای آنها و چهره کریه جهانی تل‌آویو در پی جنایت‌های جنگی و ضدانسانی علیه فلسطینی‌ها، افق موجودیت این رژیم را در دایره‌ای تنگ قرار داده و تحلیلگران و حتی استراتژیست‌های اسرائیلی امید چندانی به بقای طولانی‌مدت رژیم صهیونیستی ندارند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی