مرکز سینمایی رسانه ای اسطوره سازان

موسسه فرهنگی سینمایی اسطوره سازان براساس دغدغه ی قهرمان، الگو و اسطوره سازی و پاسخ به کمبود منابع تصویری از قهرمانان، الگوها و اسطوره های دینی و بومی مورد نیاز نسل جوان و جامعه امروزی، با رویکرد تولید آثار تلویزیونی و سینمایی در ساختارهای داستانی، مستند، آموزشی، انیمیشن و سریال های تلویزیونی فعال شده است
همچنین در حوزه توزیع و پخش آثار سینمایی و سینما مارکتینگ فعال است

آخرین نظرات
پیوندها

تبلیغات بیمه

يكشنبه, ۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۴ ب.ظ

کتاب تبلیغات بیمه با موضوع رازهای تبلیغات اثرگذار در بیمه توسط انتشارات بازاریابی و به تالیف نویسندگان رضا قربانی، رضا ایزدی و مریم دهقانی در دوازده فصل منتشر شده است.
رضایت بخش نبودن شیوه ی تبلیغات بیمه ها در کشور و عدم ایفای نقش انگیزشی برای ترغیب مخاطبان به مراجعه به بیمه از موضوعاتی است که ناشر این کتاب به آن اشاره داشته است.

در واقع این کتاب دستورالعملی ساده برای ساخت تبلیغات اثرگزار به خواننده ارائه میکند و با ذکر مثالهایی راه های افزایش فروش را به صاحبان بیمه نشان میدهد.

در فصل نخست کتاب با اشاره به اینکه
اطلاع رسانی میتواند سهم موثری در ایجاد آگاهی برای مخاطبان داشته باشد و آنها را نسبت به مزایای این صنعت در زندگی فردی و اجتماعی آگاه کند، از نقش و اهمیت تبلیغات برای ایجاد این آگاهی در بین مخاطبان سخن به میان آمده است.
در این فصل با چگونگی کارکرد تبلیغات بر اساس رشد بهره وری صنایع آشنا می شوید و اینکه تبلیغات بیمه میتواند دو عملکرد مجزا داشته باشد، نخست آنکه رشد بهره وری صنایع بیمه را نشان میدهد و دوم کمک به رشد بهره روری دیگران قلمداد میشود. مثالی که در این راستا درادامه این مطلب آمده است در رابطه با چالش های جدی بوده که صنعت حمل و نقل با آن مواجه بوده است و ریسک های بالایی که در این رابطه وجود داشته و بیمه این ریسک ها را مدیریت کرده است.
در بخش دیگری از فصل نخست کتاب مولف به نقش و اهمیت واحد روابط عمومی اشاره میکند و اینکه تبلیغات در کنار فعالیتهای مشارکتی و رصد کردن فرصت ها و تهدیدها میتواند نقش تعیین کننده ای دراین رابطه داشته باشد.

البته این موضوع درفصل دوم کتاب عنوان مدیریت تبلیغات بسط داده شده و راهکارها و روش های به کارگیری دانش تبلیغات برای رشد و اعتلای صنعت بیمه به شکل ملموس تشریح شده است.

در فصل سوم کتاب مذکور مخاطب در فضایی قرار داده میشود که رابطه ی علوم مختلف با موضوع تبلیغات و بیمه را مورد بحث و ارزیابی قرار میدهد و ارائه ی نظریه ی ساخت و شناخت در این کتاب بر این پایه است که ساخت امکان پیشنهادهایی برای مشارکت کردن در بیمه هایی با ماهیت سرمایه گذاری مانند بیمه ی عمر برای تبلیغات و عنصر شناخت، این امکان را میدهد که آینده ای را با بیمه یا بدون بیمه برای خود ترسیم کنید.
همچنین در بخش دیگری از این فصل مولف معتقداست، با توجه به آنکه تبلیغات بیمه مانند محصولی نیست که بتوان آن را از هر فروشگاهی تهیه کرد، راههای تصاحب ذهن مشتری از اهمیت بالایی برخوداراست.
فصل چهار و پنج به موضوعات اصول تبلیغات بیمه و همچنین راه های موفقیت تبلیغات بیمه پرداخته است و در فصل ششم واقعیت و حقیقت این نوع از تبلیغات را برمی شمرد.
بهترین شیوه های تبلیغات بیمه، موضوع چالشی است که ضمن ارائه روش های مختلف، مخاطب را به تفکر در مورد انتخاب راه حل مناسب تر در این رابطه هدایت می کند.

استفاده از رنگ و طرح گرافیکی تاثیر زیادی در القای پیام به مخاطب دارد و لذا درفصل دهم با تکیه بر این اصل می خوانیم که احساساتی که رنگها در ذهن ما برمی انگیزند به قدری ظریف و ملایم هستند که واژه ها از توصیف آنها عاجزند، تحقیقاتی که درمیان 21 هزار نمونه در کشورهای مختلف جهان انجام شده محبوبیت رنگها رابه این شرح ارائه میکند: اول آبی، دوم قرمز، سوم سبز، چهارم بنفش، پنجم نارنجی و ششم زرد بوده است.
در نهایت در فصول پایانی یعنی یازدهم و دوازدهم کتاب موضوعات جادوی تکرار و چکونگی کارکرد یک مبارزه تبلیغاتی تشریح شده است.
لازم به ذکر است در پیوستهای کتاب تبلیغات بیمه، موضوعات عملی و راهکارهای ملموس تبلیغات در این رابطه تشریح شده است.
mbanews.ir - مریم غضنفری

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی